top of page

אילנית ברוש

אילנית ברוש

אילנית ברוש
חיפוש סרטון...
אילנית הדר ברוש - נר שמיני

אילנית הדר ברוש - נר שמיני

05:22
צפייה בסרטון
אילנית הדר ברוש - פריון

אילנית הדר ברוש - פריון

04:07
צפייה בסרטון
התאמה אישית של פרחי באך עם אילנית

התאמה אישית של פרחי באך עם אילנית

04:45
צפייה בסרטון

לקוחות מספרים

זוהר, אשת ביטוח בת 45, התגרשה ב-2004. באוקטובר שעבר החליטה לפנות לאילנית הדר ברוש. "יצאתי לעשרות דייטים שלא הצליחו. אמרתי לעצמי, כמה חמורים אני צריכה לעלות עד שאכיר את הנסיך? באתי אליה אשה נבולה, סקפטית. פגשתי אשה נפלאה", היא מספרת. "היא עשתה לי תקשור ורכשתי את טבעת הזוגיות וגם קמיע. יצאתי לדרך מאוד אופטימית, חשבתי שאם זה לא יועיל, זה לבטח לא יזיק. לאחר שבוע-שבועיים דברים החלו לזוז, להסתדר באורח פלא, אין לי מושג אבל זה עובד, מגנטתי אנשים טובים לחיי. שבועיים אחרי שרכשתי את הטבעת וגם קמיע מיוחד שעשתה לי, הכרתי בחור. זה לא היה זה, אבל מערכת היחסים הזאת החזירה לי את הביטחון בעצמי. כמה ימים לאחר שנפרדתי ממנו, חברה משותפת הכירה ביני ובין משה, בן זוגי, וזה היה בינגו". לפני חודשיים קיבלה זוהר הצעת נישואין ממשה, והם עומדים לעבור לגור יחד.

 

תמרה שמעוני, 63, עובדת בחנות בגדים, מחזקת את הדברים: "לקחתי מאילנית שתי טבעות זוגיות, אחת לבת של בן זוגי, שתוך חודש הכירה מישהו והתחתנה ויש לה ילד. את השנייה שלחתי לחו“ל, לבת אחי, והיא עכשיו בהריון. שלחתי גם חברה שקנתה טבעת, ואחרי חודשיים היא הכירה מישהו, והם בזוגיות עכשיו. זה לא ייאמן." 

 

אלונה (שם בדוי), 55, מתווכת דירות, מספרת על תקשור שהיה הרבה פחות משמח: "נשבר לי קמע שקיבלתי מאבי ז“ל, ובאתי לאילנית שתסדר לי אותו. היא ראתה אותי ורעדה כולה, ואז סחבה אותי לקליניקה, והתחילה להגיד לי דברים. היא אמרה שכשהיא נגעה בתכשיט שנשבר היא התחשמלה, וביקשה ממני שאשמור על הבריאות. אחרי כמה ימים היא התקשרה וביקשה שאבוא. היא אמרה לי שיש לי גידול בראש, במקום ספציפי, ואמרה שאין גישה למקום הזה, אבל שהיא מאמינה שיש פתרון. ובאמת עשיתי ,MRI ויצא שיש לי גידול נדיר מאוד. יש לי את הדף עם הדברים שהיא כתבה, אני לא יוצאת בלעדיו מהבית. היא ציירה לי את המוח עם האונה הימנית והשמאלית, ואמרה שהגידול נוטה לימין, והוא באמת התגלה בדיוק איפה שהיא אמרה. הייתי סקפטית, אני מאוד ארצית, מוחשית. כשהיא אמרה שיורידו לי את הגידול בלי לפתוח את הראש, אמרתי - מה זה השטויות האלה. אבל באמת מוססו לי את הגידול בלי לפתוח. היא צדקה בכל. הרופאים אמרו לי שזה נס שהלכתי לבדוק לפני שהיו לי תופעות חיצוניות כמו איבוד הראייה, גיליתי את זה בזכותה.“ הדר, מצידה, רואה בעצמה צינור. "אני כלי. אני מקבלת ידע בשביל הזולת. זה עובר דרכי, זו לא אני. קטונתי. בקיבוץ קוראים לי יוספה, על שם יוסף בעל החלומות".

 

תליון הבריאות, תליון שנועד לעזור לאנשים שחשים חוסר שקט פנימי שמשליך לכיוון הנפש וגורמים לתופעות של בריאות לקויה, התליון "מרפא ומחטא" בעיקר את פצעי האדם - מקום הפצוע בנפש פנימה ועל ידי כך עוזר לריפוי הגוף, גוף ונפש אחד הם אלונה 55, מתווכת דירות, מספרת על תקשור שהיה הרבה פחות משמח:"נשבר לי קמע שקיבלתי מאבי ז“ל, ובאתי לאילנית שתסדר לי אותו. היא ראתה אותי ורעדה כולה, ואז סחבה אותי לקליניקה, והתחילה להגיד לי דברים. היא אמרה שכשהיא נגעה בתכשיט שנשבר היא התחשמלה, וביקשה ממני שאשמור על הבריאות. אחרי כמה ימים היא התקשרה וביקשה שאבוא. היא אמרה לי שיש לי גידול בראש, במקום ספציפי, ואמרה שאין גישה למקום הזה, אבל שהיא מאמינה שיש פתרון. ובאמת עשיתי MRI ויצא שיש לי גידול נדיר מאוד. יש לי את הדף עם הדברים שהיא כתבה, אני לא יוצאת בלעדיו מהבית. היא ציירה לי את המוח עם האונה הימנית והשמאלית, ואמרה שהגידול נוטה לימין, והוא באמת התגלה בדיוק איפה שהיא אמרה. הייתי סקפטית, אני מאוד ארצית, מוחשית. כשהיא אמרה שיורידו לי את הגידול בלי לפתוח את הראש, אמרתי - מה זה השטויות האלה. אבל באמת מוססו לי את הגידול בלי לפתוח. היא צדקה בכל. הרופאים אמרו לי שזה נס שהלכתי לבדוק לפני שהיו לי תופעות חיצוניות כמו איבוד הראייה, גיליתי את זה בזכותה.“

 

תליון האהבה, עוזר לאדם שעונד אותו למצוא קודם כל את האהבה שבתוכו, ואחרי שמצא את האהבה פנימה יכול לקבל את האהבה החיצונית. לריפוי הלב (צ'אקרות הלב), מפגיעות קודמות עוזר לצאת ממצבים של מחסומים רגשיים אילנית המופלאהאני כותבת לך כדי לשתף אותך בתחושות המציפות את ליבי, כאשר אני נזכרת בהדרכה הצמודה לה זכיתי לכל אורך הדרך. לפני 7 חודשים פניתי אליך בבקשה "צנועה" למצוא אהבת אמת, אני בת 38 ומאוד רציתי למצוא חתן ולהקים משפחה. היו סביבי מחזרים רבים אך משום מה שום קשר לא החזיק מעמד. בפגישה הראשונה הדהמת אותי שאמרת שאני בעצמי לא נמצאת במקום שמסכים "להינעל" על מישהו והצעת לי מדליון לאהבה. הבנתי דרכך שהנשמה שלי פוחדת להתחבר לאחד, כדי שלא ישלוט בי. הדרך שהובלת אותי בה, אפשרה לי לשחרר את החסימה ולפתוח את ליבי לאהבת אמת, התהליך חיזק את המקום הבוטח והמאמין באהבה אצליו היום לאחר 7 חודשים של קשר רציני אנחנו בדרך לחופה.

 

תליון ההצלחה, עושר ושפע, ליצירת מציאות מאושרת יותר, תליון שפותח אפיקים חדשים והסתכלות שונה על המהות בה אנו חיים ונמצאים בכל רגע ורגע, ועוזרת לנו לקדם את ההצלחה השפע והאושר לחיינו הכל התחיל בתוכנית רדיו, מספרת שושיש תוכנית שאני מקשיבה לה וערב אחד אני שומעת קול רך ונעים, ומסרים פשוטים וישירים החלטתי לעשות מעשה ועוד באותו ערב התקשרתי לאילנית ביקשתי להתייעץ עם אילנית על הבת שלא נשואה, אילנית ביקשה את שם הבת ומיד העבירה לי מסר שקיבלה בשבילי בתקשור שיש כאן חסימה והמליצה לי לנסות את טבעת הזוגיות.לבן ביקשתי ייעוץ קצת שונה, הבן אינו מצליח למכור דירה כבר זמן רב, אילנית קיבלה מסר בתיקשור לבן, שיש קיר עם רטיבות בכניסה והחסימה מייצרת דחייה של הלקוחות ורצוי שיעשה שיפוץ. ובשבילי ביקשתי קצת קצת שפע. רכשתי לבת טבעת זוגיות ולי ולבן מדליונים כדי שהחסימות תשתחרר נא והדברים יזרמו קדימה. לאחר שבועיים, בשישי בצהרים התקשרתי לאילנית התרגשות כדי לשתף אותה בתחושותיי, כל כך הרבה קרה, הבת מצאה בן זוג יומיים בלבד לאחר שענדה את טבעת הזוגיות, הבן שהדירה שלו הייתה פשוט שוממה, מוצף ברוכשים שמגיעים לראות את הנכס, ולי פתאום יש תחושה שמשהו נפתח והדברים זורמים בקלות שלא הייתה קודם.

 

תיבת הבקשות, תכשיט עם אנרגיות חזקות לכול בקשה בפנים יש תפילה חזקה להגשמה של המשאלה, ע"י פתק ובקשה שהאדם משלשל פנימה התדר נוצר ומתקבל באחד הערבים של האביב, טיילתי בירושלים והחלטתי לפנות לכותל המערבי, הגעתי למקום ולאחר תפילה קצרה פניתי להכין פתק עם בקשות ליבי בעודי רושמת שמעתי לידי ילדה המבקשת מאמה לכתוב לה גם פתק. הסתכלתי על הילדה המתוקה שאינה יודעת מה להחליט, שוב ושוב היא הוסיפה בקשות עד שהאם הפסיקה אותה וחתמה את הפתק בקיר בעודי עומדת ומתבוננת באירוע אני שומעת באוזני בת קול ששאלה אותי האם אוכל להכין תיבה לכל הבקשות האישיות של כל אחת ואחד. עוד באותו לילה קיבלתי תיקשור המראה לי את הצורה והדרך להשתמש בה, לאחר שעה הייתה תיבת הבקשות מוכנה. למחרת קיבלתי נערה מתבגרת לייעוץ, היא הזכירה שעבר זמן רב מאז פגישתנו האחרונה ויש לה בקשות רבות חדשות, כשצלצלתי לקבוע את הפגישה רצית אהבה ועכשיו אני מעוניינת גם בעבודה. סיפרתי לה על תיבת הבקשות וללא מחשבה שניה העירה, רעיון גאוני אמרה כאשר התיבה מתנוססת כבר על צווארה. התדר שחרוט בתיבה חזק במיוחד והבקשות מתקבלות אחת לאחר השנייה. לאחר חודשים חזרה וביקשה לשתף שזה פשוט מדהים הפתקים בפנים וכול פעם לפי הרצון הפנימי היא מוסיפה פתק חדשהוסיפה בהתרגשות "זה עובד" ממש, וביקשה לרכוש את תיבת הבקשות לחברה שזקוקה לקצת עידוד והרמת המורל הפנימי שלה הסברתי לה שתיבת הבקשות היא הכלי ואת כל העבודה היא עושה בעצמה מבפנים ולכן זה קורה כל כך מהר, היא יוצרת את המציאות אותה היא מבקשת.

 

תליון השמירה וההגנה, מיועד להגן על העונד אותו מאנרגיות רעות הנשלחות מהסביבה ולתת לו שמירה מלאה. תליון בעל אנרגיות חזקות להגנה ושמירה מלאה במיוחד לאנשים רגישים אילנית,כבר יותר משנה שאני מכירה אותך וזה יכול להיות ממש מצחיק שעוד לא התראינו בכלל. בעודי יושבת במשרד ומקבלת את המייל מאחת החברות הרווקות שלי על "טבעת הזוגיות "החלטתי להזיז בשבילן את הגלגל ולהזמין לכל אחת מהן טבעת. יצרתי אתך קשר טלפוני והקול שענה לי היה כ"כ מרגיע , קסום ושליו. סיפרתי לך על החברות , העברתי לך את השמות שלהן והכתובות ואת דאגת כבר שזה יגיע אליהן, הצלחה מסחררת! עד היום אני מודה על המייל הזה שהביא אותי אלייך, כשאמרתי לך שאני אגיע לביקור בארץ אני אבוא אליך את ישר הצעת את שיחת הטלפון , וואו ! אמרתי לעצמי, מגניב.. זה אפשרי ? כ"כ הרבה דברים רציתי לשאול אבל הדבר הכי חשוב שהיה לי זה שאני בת 30 נמצאת שנתיים בקשר ומתוכם שנה נשואה וללא הצלחה בלהביא ילדים לעולם, אנחנו גרים בחו"ל ולפעמים לשכנע בעל לעשות בדיקות רפואיות זו בעיה . השאלה הראשונה ששאלתי בשיחת התקשור שלנו .."האם ישנה בעיה רפואית אצלי או אצל בעלי כי ילדים לא מגיעים ?" ואת התחלת לדבר ולדבר וממש הרגשתי שמישהו פה, פורס אותי , מחלק אותי לחלקים, באמת מנתח את מי שאני, מה שאני והכי את הפחדים שלי והרצונות שלי והם אלה שבעצם עוצרים אותי, הדיבורים שלך הדביקו אותי לכיסא, את כ"כ צדקת ! באמת פיניתי לעצמי יותר זמן, יוגה, מנוחה, הליכות והרבה מחשבות חיוביות ולדעת שלא משנה מתי הוא יגיע באיזה תאריך , זמן וחודש הוא יגיע. את אמרת לי שתוך חמישה חודשים אני אהיה בהריון, אני לא אשקר לך שסיפרתי לבעלי הוא עיקם פרצוף אבל הזמן עשה את שלו והוא הבין שאת מלאך. בסוף השיחה אמרת כי אנחנו לא זקוקים ממש לקמע ואני ממש רציתי כי ידעתי שיש משהו שיכול להגן, לשמר, לחזק ולהוסיף לנו כל אחד לעצמו וביחד בזוגיות. בלי קשר לתינוק שכ"כ רצינו אני חייבת לציין כי שנינו מרגישים שהקמע שאנחנו הולכים איתו עשה לנו משהו אם ברמה האישית ואם ברמה הזוגית ואני מדברת על אלי בעלי שלא האמין אבל הוא מרגיש שונה. פחות מחודשיים לאחר מכן גילינו כי אני בהריון! היום לאחר כמה שיחות תקשור ועדיין ללא פגישה אחת פנים מול פנים אני מחכה לבוא לארץ להכיר את הקול בצד השני של הטלפון. זו הזדמנות לומר לך שוב תודה! שאפשרת לי בשיחת תקשור אחרת לספר לאימא שלי שנפטרה לפני 6 שנים על הנכד הקרב ובא. מחכה לראות אותך סוף כל סוף בארץ.   -אפרת מאפריקה הרחוקה.

 

תליון הפוריות, מיועד לעזור לכניסה קלה להריון, פותח חסימות. האישה העונדת תליון זה, צריכה לדעת, שהאנרגיה בתוכו באה לעזור ולשחרר את החסימה שנוצרה בתוכה, ולכן אין גופה מאפשר כניסה להריון ויצירת חיים בתוכה. תליון הפוריות מאוד עוצמתי מהמקום של החסימה וההתנגדות החוץ גופית בנפשה, ולפעמים אף מגלגולים קודמיםמירי ורביצקי, 30 אשת היי-טק, מספרת: "אני מכירה את אילנית שנים, ויום אחד ניגשתי אליה שתשים לי יהלומים שקיבלתי במתנה מאמא שלי בעגילים.הייתי עם התינוקת שלי בת השלושה חודשים, ופתאום היא אומרת לי, ’שבי, אני מרגישה משהו.‘ היא החזיקה לי את היד, הרגשתי כאב ראש חזק, ואז היא אמרה: ’תוך חצי שנה את עוד פעם בהריון עם בן.‘ אמרתי, ’אין מצב, אחרי חופשת הלידה מחכה לי עבודה שאני מנסה להתקבל אליה.‘ ממש הקפדנו לא להיכנס להריון, וזה קרה, נכנסתי להריון. כשעשו לי אולטרה-סאונד אמרתי לרופאה, ’אל תגידי לי, אני כבר יודעת, זה בן. ‘פגשתי את אילנית לא מזמן, עם הבן שלי בן החודשיים, וצעקתי יא מכשפה, זה הילד שלך.“

 

טבעת הזוגיות, בשנת 2004 יצרה אילנית טבעת אשר נרשמה כפטנט לפנויים ופנויות, טבעת ובתוכה חריטת ברכה של הרב - שאול פרבר, לטבעת יש הצלחה רבה וישנם זוגות רבים שכבר התחתנו בזכותה ...שבוע לפני שנישאה קוראת מרב לחברתה הטובה עדילי ומספרת לה שיש לה מתנה לתת לה. מרב מעניקה לעדילי "טבעת זוגיות" מיוחדת. היא מספרת לה שגם היא קיבלה את הטבעת מחברה וגם החברה קיבלה מחברה, שזו טבעת שכל רווקה שמתחתנת מעבירה אותה לחברתה הרווקה כשהיא נישאת. עדילי עונדת את הטבעת - ובתוך חודשיים מוצאת את בעלה. מקריות, טבעת מבורכת? קשה להן לומר. דבר אחד בטוח מבחינתן של מרב (בת 29) ועדילי (בת 35) - טבעת זוגיות היא חלק מתהליך בדרך לזוגיות. לחג השבועות המסמל לבן והתחדשות, קבלו סיפורי מציאת זוגיות שיחממו לכם את הלב וטיפים למציאת בן זוג ממי שלבשו לבן למי שעוד תלבשנה. חג שמח! זוהר, אשת ביטוח בת 45, התגרשה ב-2004. באוקטובר שעבר החליטה לפנות לאילנית הדר ברוש. "יצאתי לעשרות דייטים שלא הצליחו. אמרתי לעצמי, כמה חמורים אני צריכה לעלות עד שאכיר את הנסיך? באתי אליה אישה נבולה, סקפטית. פגשתי אישה נפלאה", היא מספרת. "היא עשתה לי תקשור ורכשתי את טבעת הזוגיות וגם קמיע.יצאתי לדרך מאוד אופטימית, חשבתי שאם זה לא יועיל, זה לבטח לא יזיק. לאחר שבוע-שבועיים דברים החלו לזוז, להסתדר באורח פלא, אין לי מושג אבל זה עובד, מגנטתי אנשים טובים לחיי. שבועיים אחרי שרכשתי את הטבעת וגם תליון מיוחד שעשתה לי, הכרתי בחור. זה לא היה זה, אבל מערכת היחסים הזאת החזירה לי את הביטחון בעצמי. כמה ימים לאחר שנפרדתי ממנו, חברה משותפת הכירה ביני ובין משה, בן זוגי, וזה היה בינגו". לפני חודשיים קיבלה זוהר הצעת נישואין ממשה, והם עומדים לעבור לגור יחד.

 

לפני כ- 11 שנה, לאחר אין ספור סיפורי זוגיות שחוויתי, קיבלתי ליום הולדתי מתנה מיוחדת ומקורית.

קיבלתי את טבעת הזוגיות שלך. בנוסף, חברותיי הסבירו לי שאני צריכה לענוד אותה ולהדק אותה  על אצבעי על מנת לזמן לעצמי זוגיות טובה. בחיוך מבוייש וסקפטיות לא קטנה עשיתי כמצוותן ויצאתי לדרך.

לאחר כחודשיים מיום ענידתי את הטבעת פגשתי את בן זוגי, שלימים יהפוך לבעלי ולאב שני ילדיי.

כאשר התחלנו לתכנן את החתונה, היה לי ברור שאת טבעות הנישואין שלנו, אני רוכשת אצלך.

וכך היה, הרמתי לך טלפון והגעתי מאשקלון במיוחד אלייך לרמת השרון על מנת לבחור אותן.

בצניעותך הרבה, עם החיוך הכובש והאנרגיה המטורפת, ישבת איתי בסבלנות אין קץ ובחרנו ביחד את טבעת 7 הברכות. את טבעת הזוגיות שלי, העברתי אחר כבוד לאחותי הצעירה ואיחלתי לה מזל כפי שהיה לי.

תודה שזכיתי להכירך!!!

 

תליון המזל, אני תמיד מתרגשת מחדש עם כל סיפור הצלחה של אדם שהצליח להוביל שינוי בחייו יוסי הגיע אלי לשיחת תיקשור, בחור מוכשר בן 30 מאוד לחוץ ומדויק שלח אותו אלי חבר משותף, יוסי הדיע ובפתיחת השיחה סיפר שהוא קיבל המלצות חמות מהחבר, אבל הוא אינו מאמין בתיקשור.לאחר שיחה קצרה שבמהלכה התקבל תיקשור עבורו שאיפשר לו לראות את "האור בקצה המנהרה", בנושאים רבים בהם היה תקוע הפכה השיחה לקולחת ופתוחה. יוסי שאל על עסק שהוא מעונין לפתוח ושיתף בפחדים המלווים אותו בשלב קבלת ההחלטה האם להישאר שכיר או לפתוח עסק עצמאי. תחושותיו היו של "כובד" ומעמסה על ליבו וכתפיו, ולסיום דיבר על זוגיות שכל כך חסרה לו ושאל האם טבעת הזוגיות יכולה לעזור? אמרתי שיתכן שטבעת הזוגיות תעזור ואם זאת המלצתי לו על התליון לפתיחת המזל, הסברתי ליוסי שהוא נעול מבפנים וקודם כל עליו להיפתח כדי לאפשר לכל ההזדמנויות החדשות להתממש. בנוסף הערתי על כך שהכל אפשרי, ובעצם בידיו שלו לשנות את חייו. אין כאן קסמים, הכוונה חשובה מאוד והמעשיים בצידה משנים את המציאות של כל אחד מאיתנו. בסיום הפגישה הודה לי יוסי ורכש את טבעת הזוגיות והתליון לפתיחת המזל. כעבור 4 חודשים קיבלתי צלצול מהחבר המשותף, הוא סיפר שהשינוי שעשה יוסי בחייו מדהים הוא לא מזהה את הבחור. המזל נפתח, יוסי פתח עסק עצמאי עם שותף, ומזה חודשיים הוא יוצא עם בחורה חביבה ורק לפני מספר שבועות היא עברה להתגורר איתו.

bottom of page