top of page

טבעת הזוגיות - תכשיט מבורך

אילנית הדר ברוש, תכשיטנית, יועצת רוחנית ופנליסטית בתוכנית 'זמן מיסטיקה'
בערוץ 10, יצרה את טבעת הזוגיות עבור פנויים פנויות שמחפשים אהבה והצלחה במציאת בת או בן זוג. טבעת הזוגיות נוצרה עפ"י הסבר שאילנית קיבלה בחלום...
הטבעת מיועדת לגברים ולנשים כאחד. לכתבה המלאה מאתר ynet

מחפשים זוגיות טובה ומבורכת? רכשו עכשיו את "הטבעת שמבטיחה זיווג וגם מקיימת"

לקוחות מספרים:

 

 • אילנית היקרה, 
  לפני קצת יותר משנה הייתי במקום אחר ועכשיו המון בזכותך אני במקום טוב בהרבה
  אורטל ואני רוצים להגיע לתת לך הזמנה לחתונה שלנו ב16.8 בעזרת ה׳...
  אשמח שתגידי לי לאן להגיע ובאילו ימים ושעות נוח
  זה כלום לעומת מה שעשית בשבילי 
  אהבה גדולה 
  תודה על הכל
  לפני שהכרתי את אילנית לא הייתי מחובר לצד הרוחני שבי, יותר מכך פשוט לא האמנתי בדברים האלו. 
  עד שאילנית אמרה את שאמרה, ודברים קרו מאליהם. 
  מעבר ליועצת רוחנית, אילנית היא אדם מדהים, שהמון בזכותה אנחנו פשוט מאושרים היום!
  גם אם ארשום ספר זה לא יספיק לתאר כמה אנחנו חייבים לך

 

 • אילנית היקרה,
  הגעתי כבר לגיל 40 רווקה ועל סף ייאוש. לא הצלחתי להבין איך מכל הבנות בעולם אני עדיין לבד?? למה הן הצליחו ואני לא?? איך זה שבקריירה שלי אני המובילה ומנווטת הכי גבוה שאני רוצה באין מפריע, אבל דווקא באהבה אני נופלת ונכשלת פעם אחר פעם ללא רחם??
  קצת לפני יום הולדתי, הגעתי לשיחת ייעוץ אצל אילנית. האמת היא שלא הייתי צריכה להגיד הרבה כי היא כבר קראה אותי כמו ספר פתוח על שולחן הלימוד. התחננתי אליה שתעזור לי כי אני כבר לא יכולה לעזור לעצמי יותר. הייתי מוכנה לעשות הכל רק לא להישאר לבד, רק לא להיפגע עוד פעם ולהתפרק לרסיסים שכבר לא ניתן יהיה לאחות מחדש.
  כבר אמרו עליי הכל: שאני קשה, שאני לא יכולה, שאני לא מספיק טובה/קשובה/רכה, שאני מפספסת את הרכבת והזמן פועל לרעתי. כמה פגעו בי בלי לשאול אם אני צריכה עזרה, כמה כאב היה בליבי שראיתי את כל חברותיי מתחתנות בזו אחר זו ואני בבדידותי חוזרת לבית הריק שבניתי לעצמי.
  המפגש עם אילנית פתח לי דלת חדשה. דלת של תקווה ואמונה חזקה בבורא עולם שיכוון ויאיר את דרכי ממש בקרוב. מילותיה עודדו אותי והטבעת לזיווג התאימה בדיוק לאצבע בכף ידי הקטנה והחלשה.
  תוך שבועיים הכרתי אותו. בחור רווק בן גילי, שגם הוא קצת כמוני חיפש את אהבת חייו ולא הסכים להתפשר על עוברות – אורח בדרך. אחרי שבוע וקצת, כשישבנו בבית קפה ברובע היהודי בירושלים המשקיף לכותל, הוא התבונן בכפות ידיי ובטבעת המונחת לה ברכות על אצבעי ופשוט הוציא אותה ממני והניח על אצבעו הקטנה.
  זה היה הסימן לכך שהוא יהיה בעלי, כך הסבירה לי אילנית. ואכן כך היה: לאחר כחודש התארסנו, נכנסתי להיריון וערכנו חתונה קטנה עם בני משפחה וחברים ברחבת הכותל, ששם ידענו כי נועדנו האחד לשנייה.
  תודה אילנית על הייעוץ והליווי בדרך, תודה על "טבעת הזיווג" שעשתה את העבודה ותודה על האמונה החזקה שהחדרת לי בבורא עולם, כי לפעמים ברגעי ייאוש האדם נוטה לשכוח את בוראו.
  אוהבת אותך ומברכת את כל הרווקות במציאת זיווג במהרה, אמן!!!
  שלך, ד'.

 

 • זוהר, אשת ביטוח בת 45, התגרשה ב-2004. באוקטובר שעבר החליטה לפנות לאילנית הדר ברוש. "יצאתי לעשרות דייטים שלא הצליחו. אמרתי לעצמי, על כמה חמורים אני צריכה לעלות עד שאכיר את הנסיך? באתי אליה אשה נבולה, סקפטית. פגשתי אשה נפלאה", היא מספרת. "היא עשתה לי תקשור ורכשתי את טבעת הזוגיות וגם קמע. יצאתי לדרך מאוד אופטימית, חשבתי שאם זה לא יועיל, זה לבטח לא יזיק. לאחר שבוע-שבועיים דברים החלו לזוז, להסתדר באורח פלא, אין לי מושג אבל זה עובד, מגנטתי אנשים טובים לחיי. שבועיים אחרי שרכשתי את הטבעת וגם קמע מיוחד שעשתה לי, הכרתי בחור. זה לא היה זה, אבל מערכת היחסים הזאת החזירה לי את הביטחון בעצמי. כמה ימים לאחר שנפרדתי ממנו, חברה משותפת הכירה ביני ובין משה, בן זוגי, וזה היה בינגו". לפני חודשיים קיבלה זוהר הצעת נישואין ממשה, והם עומדים לעבור לגור יחד.

 

 • תמרה שמעוני, 63, עובדת בחנות בגדים, מוסיפה: "לקחתי מאילנית שתי טבעות זוגיות, אחת לבת של בן זוגי, שתוך חודש הכירה מישהו והתחתנה ויש לה ילד. את השנייה שלחתי לחו“ל, לבת אחי, והיא עכשיו בהריון. שלחתי גם חברה שקנתה טבעת, ואחרי חודשיים היא הכירה מישהו, והם בזוגיות עכשיו. זה לא ייאמן."

הרבה פעמים פונים אלי אנשים שמחפשים הכרויות רציניות, הצלחה באהבה וכדומה. בעיקר פנויים פנויות שואלים אותי בנושא זה,

אבל לא רק- הרבה אנשים מבקשים ברכה לזוגיות. אני חושבת שכולנו מחפשים היכרות מוצלחת, זוגיות מוצלחת ובקיצור- למצוא אהבה.

אני מאמינה שזוגיות טובה והצלחה בזוגיות הופכת אנשים להיות מאושרים בחייהם.

 

הבעיה היא שלפעמים מציאת זוגיות יכולה לקחת זמן רב וזה יכול להיות מאוד מתסכל. במיוחד בשביל זה יצרתי את טבעת הזוגיות.

טבעת הזוגיות היא תכשיט אנרגטי, שאני חורטת עליו תדר שאני מקבלת בתקשור- ברכה לזוגיות ואהבה וברכה לזוגיות מוצלחת.

אני מקבלת הרבה פניות מאנשים שרשכו את הטבעת ושמספרים שטבעת הזוגיות עזרה להם. אני תמיד שמחה לשמוע שהצלחתי לעזור, בכל התחומים, אבל בעיקר בתחום האהבה.

 

יש אנשים שקוראים למה שאני יוצרת קמע לזוגיות, טבעת מיסטית ועוד כל מיני שמות. אני קוראת לזה- תכשיט מבורך או תכשיט מתוקשר. אני לא אוהבת לקרוא לטבעת הזוגיות קמע למציאת בן זוג, כי לדעתי קמעות לזוגיות זה מושג שמחליש ומוריד מערכם של התכישטים שאני יוצרת. זהו לא סתם עוד תכשיט! טבעת הזוגיות הספציפית הזאת ובכלל תכשיטים לזוגיות, זה משהו שצריך להקדיש לו את הכבוד הראוי. הטבעת נוצרה בעקבות חלום שבו הסבירו לי בדיוק את המבנה המיוחד של הטבעת. הקדשתי הרבה אנרגיות ובטבעת חרוט התדר של התקשור שאני עושה.

טבעת זוגיות היא חלק מליין התכשיטים שאני יוצרת - תכשיטים מבורכים. אני מזמינה את כולכם לבקר בחנות הוירטואלית שלי ולראות כל כל התכשיטים המבורכים שיצרתי.
 

אני מאחלת לכולכם ברכות לזוגיות טובה ופוריה!

שלכם, אילנית

bottom of page